En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Dikili'de inanılmaz kaza!

Genel 09.12.2022, 12:07

İzmir'in Dikili ilçesinde arıza yapan 839 numaralı belediye otobüsü, yokuş aşağı hareket edince yürekleri ağza getirdi. Aracın arkasından sürüklenen kadın sürücü yaralanırken, otobüs önce başka bir araca, ardından duvara çarparak durabildi.

Başka bir araç kamerasından görüntülenen kaza önceki gün Salimbey Mahallesi'nde meydana geldi. Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre; şoför Tuğba Gelengül (42) Dikili Devlet Hastanesi önünde arıza yapan otobüsü tamir etmek için durdurdu. Sorunu anlamak için kaputu açmaya çalıştığı sırada ise otobüsün yokuş aşağı kaymaya başladığını fark etti.

Bunun üzerine sürücü, aracı durdurabileceğini düşünerek şarteli indirmek ve olası bir facianın önüne geçmek için hamle yaptı. Ancak hız alan otobüs aracın arkasındaki sürücüyü de metrelerce sürükledi.

Yokuş aşağı sürüklenen otobüs park halindeki bir araca çarptıktan sonra duvara çarparak durabildi. Kazanın ardından, olay yerine hızla gelen sağlık ekipleri acı içinde kıvranan sürücü Tuğba Gelengül’ü Dikili Devlet Hastanesi’ne kaldırdı.

Kazada yaralanan sürücünün kol ve bacaklarında kırıklar olduğu, Bergama Devlet Hastanesi’ndeki tedavisinin ardından taburcu edildiği öğrenildi.

Otobüste bulunan 3 yolcu ise kazada herhangi bir yara almadı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@