En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Beyler Misafir, Giderler...

Genel 30.07.2019, 15:55

Türkiye’nin en iyi besteci ve yorumcularından biri olarak gösterilen Bergamalı usta sanatçı Hüsnü Arkan’ın “Giderler” adlı şarkısı izlenme rekorları kırıyor. Hüsnü Arkan 14 Şubat 2017 tarihinde çok beğendiğini ifade ettiği Bergama Kültür Merkezi BerKM’de Bergamalı hemşerilerine unutulmaz bir konser vermişti.

‘Hoşgeldin’, ‘Tutuşsun’, ‘Cam Güzelleri’ gibi dillerden düşmeyen şarkılara imza atan Hüsnü Arkan son yayımladığı ‘Giderler’ şarkısıyla adından epey söz ettireceğe benziyor. Hüsnü Arkan’a son şarkısında 15 solist eşlik ediyor. Ahmet Ali Arslan, Alper Bakıner, Burhan Şeşen, Defne Bayrak, Erdal Güney, Ezgi Aktan, Gökhan Şeşen, Gözde Öney, Hüseyin Turan, Kamucan Yalçın, Mahmut Çınar, Murat Ak, Onur Dilber, Saygın Akbudak, Tuğba Tezer ve Hüsnü Arkan’ın buluştuğu şarkı yayımlanır yayınlanmaz youtube’da en çok seyredilen klipler arasına şimdiden girdi.

Video klibin yönetmenliğini Recep Yılmaz yaparken, şarkının mix’i Efe Demiryoğuran, mastering’i ise Evren Arkman tarafından gerçekleştirildi. Şarkının sosyal medya paylaşımları ise İstanbul Boğazı görseli üzerine yazılmış, “Giderler” yazısıyla yapıldı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@