Dündar ve Ulu'ya Frankfurt'ta yoğun ilgi

Duayen gazeteci Uğur Dündar ve belgesel yapımcısı gazeteci-yazar Gökmen Ulu Frankfurt'ta yoğun ilgiyle karşılaştı.

GÜNDEM 15.11.2022, 14:14 17.11.2022, 11:14
Dündar ve Ulu'ya Frankfurt'ta yoğun ilgi

Internationales Theater Frankfurt'ta düzenlenen etkinliğe belgesel yapımcısı, gazeteci-yazar Gökmen Ulu ile birlikte katılan Uğur Dündar'a ilgi büyük oldu.

Duayen gazeteci Uğur Dündar'ın maceralı yaşamını konu alan belgesel Almanya'nın Frankfurt kentinde gösterildi. Salonun tıklım tıklım dolduğu gecede katılımcılar, gösteriden sonra yapılan kısa söyleşide duayen gazeteci Uğur Dündar ve belgeselin yönetmeni gazeteci-yazar Gökmen Ulu ile bir araya gelerek sohbet etme imkanı buldu.

HERKESLE TEK TEK KUCAKLAŞTI

İmza attığı binlerce araştırma haber, unutulmaz televizyon programlarıyla Türkiye’nin en güvenilir isimleri arasında yer alan Uğur Dündar’ın konuşması, sık sık alkışlarla kesildi. Gazeteci Oktan Erdikmen'in moderatörlüğünü yaptığı söyleşiden sonra izleyicilerle buluşan Uğur Dündar, yaklaşık bir saat boyunca katılımcılarla fotoğraf çektirdi, sohbet etti ve kitaplarını imzaladı.

Dündar'ın çocukluğuna, gençliğine ve her şeyden önce meslek hayatına kısa sekanslarla ışık tutan belgeselde, sıra dışı televizyon programlarından örnekler de yer alıyor.

Frankfurt Fenerbahçeliler Derneği tarafından karşılanan Uğur Dündar, gösterilen ilgiden dolayı herkese teşekkür etti.

Kaynak: AJANS BAKIRÇAY
Yorumlar (0)
banner17
Günün Karikatürü Tümü
Günün Anketi Tümü
Bergama İl Olmalı mı?
Bergama İl Olmalı mı?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@