AKP'li Dağ, zamların sorumlusunu Bergama'da açıkladı; Covid-19

Bergama Ziraat Odası Salonu'nda konuşan AKP'li Hamza Dağ, zamların sorumlusunu buldu: Covid-19...

GÜNDEM 13.02.2022, 14:08 15.02.2022, 12:39
AKP'li Dağ, zamların sorumlusunu Bergama'da açıkladı; Covid-19

Bergama Kahveciler Odası'nın Olağan Genel Kurulu, Bergama Ziraat Odası Salonu'nda yapıldı.

Bergama Kahveciler Odası Olağan Genel Kurulu toplantısına katılan İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Zekeriya Mutlu; "Kapanmalar son buldu tam işler düzelecek derken pandemi sürecinin tüm dünyada yarattığı enerji krizine bağlı olarak, son zamanlarda yapılan elektrik, doğalgaz ve akaryakıta gelen zamlar ile esnaflarımız bir çok sıkıntılar yaşamaya başladı. Ben de esnaflarımız adına bu sorunlarınızı, birinci ağızdan aramızda bulunan Sayın Vekilimiz ve Ak Parti'nin iki numaralı ismi sayın Hamza Dağ beye buradan iletiyorum. Kira bedellerinin iki üç katı gelen elektrik faturaları konusunda ve diğer sorunlar konusunda desteklerini bekliyoruz" dedi.

COVİD-19 NEDENİYLE ZOR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ

Elektrik, doğalgaz ve akaryakıta gelen zamların konuşulduğu genel kurulda konuşan AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ise; "Biraz önce sizlere hitap eden başkanın anlattığı gibi biz de esnaflarımızın sorunlarını çok iyi biliyoruz. Takdir edersiniz ki bu sorunlar sadece ülkemizde değil tüm dünyada yaşanıyor. Yüzyılda bir ortaya çıkan ve dünya ülkelerini küresel bir krize sokan Covid-19 salgını nedeniyle hep birlikte Milletçe zor bir süreçten geçiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor üç beş ay içinde bu sorunlarınıza çözüm bulacağız" dedi.

İYİ PARTİLİLER SALONU TERK ETTİ

Kongreye misafir olarak katılan İYİ Parti İlçe Başkanı Nuri Çiftçi, İyi Parti Meclis Üyesi Olgu Altuğ Kemaller ve İlçe Yönetim kurulu; "Daha fazla, beceriksizliklerine kılıf uydurma masalları dinleyemeyeceğiz" diyerek, Hamza Dağ kürsüde konuşurken tepki olarak kongre salonunu terk etti.

Haber: Dinçer Işıktaş

Kaynak: AJANS BAKIRÇAY
Yorumlar (0)
banner17
Günün Karikatürü Tümü
Günün Anketi Tümü
Bergama İl Olmalı mı?
Bergama İl Olmalı mı?
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P

Gelişmelerden Haberdar Olun

@